V sobotnom zápase si dorastenci doma poradili s Lodnom až po zlepšenom výkone v 2. polčase. (Článok bude aktualizovaný o výsledky žiackych mužstiev.)

U-19

13.04.2019 ŚK Radoľa-MŚK Snežnica: FK Lodno 4:1 (2:1), góly- Tichý 3, M. Pastorek

V sobotu sme sa s Lodnom natrápili. V prvom polčase sme šli do vedenia po góloch Tichého a Mareka Pastoreka. Hostia však postupne pridali a najskôr nepremenili samostatný nájazd zoči voči Čákovi, potom znížili a neskôr po zlom odkope Čáka nepremenili  najväčšiu tutovku, keď strelu smerujúcu do prázdnej brány v poslednej chvíli tečoval nad brvno spoľahlivý kapitán Marek Pastorek. My sme v prvom polčase pohrozili pohotovou strelou Marca, nepresadil sa ešte v individuálnej akcii Tichý. Celkovo sme boli prvý polčas veľmi nervózny, nevedeli sme si prihrať, hra bola kostrbatá. Druhý polčas priniesol mierne zlepšenie, ale od ideálu to bolo ďaleko. Našťastie svoje kanonierske kvality predviedol Maxo Tichý, ktorý skompletizoval dvomi gólmi hatrick a o výsledku bolo rozhodnuté. Herne sme však prepadli a bol to jeden z najhorších výkonov v sezóne. O týždeň sa predstavíme v zápase o prvé miesto v Rakovej

P1030922 P1030933 P1030939 P1030940 P1030943 P1030947 P1030952

U-15

14.04.2019 TJ Jednota Bánová: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 0:1(0:0), gól- M. Šurina

Proti mužstvu z čela tabuľky sme odohrali vynikajúci a bojovný zápas. Už v prvom polčase sme si vypracovali niekoľko samostatných nájazdov, šance sme však nepremenili. Obrana pracovala spoľahlivo.

V druhom polčase konečne premenil jednu zo svojích šancí Maťo Šurina. Vedenie sme nakoniec udržali a vezieme si veľmi cenné víťazstvo.

IMG-9f9c507aa7a66ab9fdce8050636ea359-VIMG-31ab6b51d17ce98ed705ea8bd5b2cf76-V

U-13

13.04.2019 TJ Jednota Bánová: MŠK Snežnica- ŠK Radoľa 8:2 (4:1), góly- Tobiáš Káčerik, Richard Tomáš

V zápase mladší žiaci žiaľ nenadviazali na výsledok z minulého týždňa…..