Cez veľkonočný víkend dorast a mladší žiaci remízovali , starší žiaci doma podľahli Staškovu.

 

U-19

19.04.2019 FK Polom Raková: ŠK Radoľa-MŚK Snežnica 1:1 (1:0), gól- M. Pastorek

V dôležitom zápase na pôde nášho prenasledovateľa sme síce úvod zápasu zachytili, ale domáci postupne prebrali iniciatívu. Raková ťažila zo svojho dôrazu a častejšie sa dostávala do zakončenia. Keď sa zdalo, že polčas ustojíme, dostali sme gól po našej zbytočnej strate lopty a následnom nedôraznom bránení. V druhom polčase sme však zabojovali, chalani sa zomkli, pridali na dôraze a aj keď k vyloženým príležitostiam sa mužstvá nedostali, podarilo sa nám vyrovnať z priameho kopu. Našu vlajku zdvihol kapitán Marek Pastorek. Domáci ohrozovali našu bránu z diaľky, Čáko bol však spoľahlivý. Škoda, že nám nevyšli niektoré náznaky brejkov. V závere mal gól na kopačke Vároš, bol však nepresný. Zrodila sa tak asi zaslúžená deľba bodov a z Rakovej si vezieme dôležitý bod.

P1030956 P1030958 P1030963 P1030965

U-15

20.04.2019 MŠK Snežnica- ŠK Radoľa: FK Slávia Staškov 1:4 (0:4), gól- Hrubý

Žiaci s výborne hrajúcim súperom zo Staškova vôbec nezachytili úvod stretnutia a prakticky po 15. minútach bolo o víťazovi stretnutia rozhodnuté. V druhom polčase sme sa síce snažili ešte niečo s výsledkom urobiť , ale na Staškov to nestačilo. Čestný gól zaznamenal z penalty Hrubý.

 

U-13

20.04.2019  MŠK Snežnica- ŠK Radoľa: FK Slávia Staškov 2:2 (0:1), góly- Svystyak 2

Hostia šli pred polčasom do vedenia gólom z pokutového kopu. Po prestávkle Staškov pridal ešte jeden gól, chlapci to však nezabalili a bojovným výkonom sa im podarilo vydolovať z duelu aspoň jeden bod za remízu 2:2.

Pridaj komentár