V sobotu 10.6. sa na ihrisku v Snežnici za účasti 8 mužstiev z piatich klubov odohral tradičný turnaj Snežnica cup, tentokrát pre kategóriu U-8. Najviac sa darilo našim chlapcom.

Turnaj sme organizovali s podporou ObFZ Kysúc a taktiež s prispením Prima banky.

Od rána sa rozbehli boje v dvoch štvorčlenných skupinách, z ktorých prvé dve mužstvá postúpili do skupiny o celkového víťaza turnaja. Po zápasoch základných skupín nepoznali premožiteľa mužstvá MŠK Kysucké Nové Mesto U-8 a MŠK Snežnica 2. Turnaj vyvrcholil práve zápasom týchto dvoch mužstiev, ktorých víťazné ťaženie pokračovalo aj v nadstavbovej skupine. Zápas priniesol dramatický boj, keď sa domácim chlapcom podarilo otočiť skóre tesne pred koncom zápasu. Kysučania sa však nevzdali a využili, že domáci sa tešili z gólu a rýchlo so záverečným klaksónom vyrovnali na konečných 2:2. Remíza však vďaka lepšiemu skóre stačila na víťazstvo v turnaji chlapcom z MŠK Snežnica. Ostatné mužstvá boli vyhlásené na spoločnom treťom mieste. Počas soboty sme videli veľa pekných akcií. Všetci chlapci a dievčatá vzorne bojovali. Neraz dávali najavo svoje emócie. Škoda, že počasie v závere posledného zápasu nevydržalo, slávnostné vyhodnotenie turnaja tak v letnom daždi muselo byť v improvizovanej podobe. Nepokazilo to však celkový dojem z turnaja, ktorý zas raz ukázal, že futbal sa oplatí robiť….Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k organizácii turnaja, trénerom ako i početnej diváckej kulise. Vďaka tiež patrí partnerom turnaja.

TURNAJ VO VÝSLEDKOCH:

Skupina La LIGA (LL)
Snežnica 2, KNM U7, Nesluša 1, K. Lieskovec


Skupina PREMIER LEAGUE (PL)
Radoľa, Snežnica 1, Nesluša 2, KNM U-8

 • Snežnica 2 : Nesluša 1………7:1………….ihrisko 1
 • Snežnica 1: Nesluša 2 ………4:5………….ihrisko 2
 • KNM U7: K. Lieskovec ………2:4………………….ihrisko 1
 • Radoľa: KNM U- 8………………2:3……………….ihrisko 2
 • Nesluša 1 : K. Lieskovec………5:3………………….ihrisko č.1
 • KNM U-8: Nesluša 2……………6:2…………………..ihrisko č. 2
 • Snežnica 2 : KNM U7……………13:1………….ihrisko č.1
 • Snežnica 1 : Radoľa………………3:6………..ihrisko č.2

 • Snežnica 2 : K. Lieskovec………8:1…………….ihrisko č.1
 • Snežnica 1 : KNM U-8……………0:6……………ihrisko č.2

 • KNM U-7 : Nesluša 1………………………………… .ihrisko č.1
 • Radoľa : Nesluša 2…………………………………. ihrisko č. 2

 • Do nadstavbových skupín si preniesli mužstvá výsledok vzájomného zápasu
  s mužstvom, ktoré s ním postúpilo do nadstavbovej skupiny
  (Snežnica 2:Nesluša 1 7:1, KNM U8:Radoľa 3:2)

Skupina :UEFA LIGA MAJSTROV………………..ihrisko č. 1


1 zápas: ………Snežnica2: Radoľa……2:0……. LL1: PL2

 1. zápas :………Nesluša 1: KNM U8………0:2….. LL2: PL1
  3 zápas: ………Nesluša1: Radoľa……0:3……. LL2: PL2
 2. 4.zápas :……Snežnica2:KNM U8……2:2….. LL1: PL1

Skupina: UEFA EUROPSKA LIGA…………………ihrisko č. 2
1 zápas: ………K.Lieskovec:Snežnica1……2:3……. LL3: PL4

 1. zápas :………KNM U7:Nesluša2……4:2….. LL4: PL3
  3 zápas: ……KNM U7:Snežnica1…3:0?…………. LL4: PL4
 2. 4.zápas :……K.Lieskovec:Nesluša2……4:2……….. LL3: PL3

CELKOVÉ PORADIE:

 1. MŠK Snežnica 2
 2. MŠK Kysucké Nové Mesto U-8
 3. spoločne všetky ostatné mužstvá

Pridaj komentár