V nedeľu 11.06.2023 skončila sezóna mužom, posledné majstrovské zápasy odohrali prípravkári U-11 na turnaji v K.Lieskovci v stredu 14.06.2023

Muži ukončili sezónu presvedčivým domácim víťazstvom s Klokočovom, bola to však slabá náplasť na výkony predvedené počas celého súťažného ročníka. Hráči poľavili v tréningoch, čo sa prejavilo na kvalite hry, ale tiež výsledkoch. Vo viacerých zápasoch sme síce neboli horším mužstvom, nedarilo sa nám ale premieňať šance. Nezachytili sme úvod súťaže a potom sa to už s nami viezlo. Z chýb sa treba poučiť a v novom ročníku je potrebné zabojovať o lepšie výsledky. Mužstvo podľa nášho názoru má potenciál hrať lepšie.

Čo sa týka mládeže, tu sme boli spokojnejší. Mužstvo starších žiakov sme do súťaže prihlásili po ročnej prestávke a aj keď sme vekovo boli veľmi mladým mužstvom, od zápasu k zápasu sa výkony zlepšovali, čo bolo veľmi dôležité.

Prípravky U-9 a U-11 nám robili najväčšiu radosť, tu bol progres najviditeľnejší. Vo svojich súťažiach sme patrili k popredným mužstvám, bolo radosť sa pozerať na výkony našich najmladších nádejí.

Za celosezónnu snahu patrí vďaka všetkým hráčom, divákom, ako i rodičom za príkladnú spoluprácu. Dúfame, že našich verných divákov, ktorí nám fandili aj keď sa nedarilo budúcu sezónu potešíme viac ako tomu bolo v tej aktuálnej.

Ďakujeme tiež obci Snežnica za podporu, rovnako všetkým, ktorí nám pomáhajú poukázaním 2 percent zo zaplatených daní.

Na záver osobitne ďakujeme za odvedenú prácu(bez nároku na odmenu) trénerom Ing. Petrovi Smieškovi, Štefanovi Labudovi, Mgr. Marianovi Ukropovi, Vladovi Macejkovi a Barborke Pokrívkovej.

Do novej sezóny sme prihlásili mužstvo dospelých, mladších žiakov U-13, prípravky U-11 a U-9. Viacerí starší žiaci ako i dorastenci budú v nastávajúcej sezóne hosťovať v susednej Radoli, aby sa aj naďalej rozvíjali.

Vidíme sa v polovici augusta.

Prežite príjemné leto!

Pridaj komentár