pridané 1.6.2015, U-15, MŠK Snežnica: Slávia Staškov 0:5 (0:3), U-13,Tatran Turzovka:  MŠK Snežnica 8:0(2:0),

U-15, 29.5.2015-MŠK Snežnica :Slávia Staškov 0:5(0:3), zostava: Prášek,  Ukropová, M. Čižmárik,Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Mravec,  Lazar , Jančula,striedali: Pav. Labuda, Ukrop tréner  M. Ukrop

Zápas ovplyvnilo to, že len tesne pred zápasom sa vrátili z celodenného výletu až 6 hráči a ďalší sa zúčastnili súťaže vo vytrvalostnom behu. V teplom počasí sme výbornému súperovi, ktorý bol navyše fyzicky vyspelý nemohli konkurovať. Staškov bol od začiatku zápasu lepším tímom. My sme nepristupovali k súperovým hráčom, vypúšťali sme súboje, navyše ani rozohrávka nebola dobrá. Gólovo sme držali so Staškovom krok do 20 minúty, potom sme však dostali v priebehu pár minút dva góly. Na druhej stráne po úniku zoči voči súperovmu brankárovi nedal Kmecz. Namiesto stavu 1:2 sme šli do kabín s troj gólovým rozdielom, pretože hostia skórovali ešte jeden krát. Po polčasovom dohovore naši hráči v druhej časti zápasu predsa len pridali, na kvalitne hrajúceho súpera to však nestačilo. Vypracovali sme si aj niekoľko šancí, ale vynikajúci brankár Staškova bol vždy na mieste. Bol to posledný zápas v sezóne na domácom štadióne a rozlúčili sme sa vysokou prehrou. O celkové 5. miesto ešte môžeme zabojovať v Klokočove a Lodne.

U-13, 30.5.2015, Tatran Turzovka:MŠK Snežnica 8:0 (2:0),   zostava:Šmehýl, , Jančula, Hruška, Lazar, Čižmárik, L. Moravec, T. Moravec, Pav. Labuda, Pet. Labuda, Mravec, Kopas, tréner P. Smieško

Hoci sme hrali u posledného mužstva tabuľky , na dobrý výsledok sme nemali šancu. Každému je jasné, že Turzovka na zápas nastúpila s úplne iným mužstvom ako hrala túto súťaž.  Proti fyzicky disponovaným domácim sme absolútne nemali šancu. Domáci nás prehrávali vo všetkých činnostiach. V závere už bola prevaha jednoznačná. Treba odohrať však aj takéto zápasy a aj z takýchto prehier si treba vziať ponaučenie. V poslednom kole sa naši mladí chlapci v nedeľu o 10.00 hod. stretnú doma s Podvysokou v priamom súboji o tretie miesto tabuľky.

Pridaj komentár