pridané 28.5.2015-Aj keď sú tohto sezónne zápasy stále v plnom prúde, myslíme už aj na sezónu nasledujúcu….

V našom klube momentálne fungujú celkom štyri žiacke mužstvá od najmladšej prípravky po starších žiakov.

Keďže za 4 roky nášho fungovania sme vytvorili systém postupnej prípravy hráčov v jednotlivých vekových kategóriách a niektorí chlapci už vekovo prerástli žiacku kategóriu, radi by sme nadviazali na našu doterajšiu prácu. Uvažujeme teda, že od budúcej sezóny prihlásime do oblastnej súťaže mužstvo dorastu( U-19) MŠK Snežnica. Aj touto formou zisťujeme záujem chlapcov dorasteneckého veku hrať súťažne futbal. Ešte predtým ako mužstvo prihlásime do súťaže musíme mať istotu, že mužstvo bude mať dosť hráčov. V mesiaci jún chceme absolvovať niekoľko zoznamovacích tréningov a podľa záujmu sa rozhodneme, či má význam dorastencov prihlásiť do súťaže. Niekoľkých chalanov sme už predbežne samozrejme oslovili a tí sa vyjadrili, že majú záujem hrať.

Ak teda chceš hrať futbal a si narodený v rokoch 1997 až 2000, neváhaj a pridaj sa k nám. Potrebujeme vedieť meno a priezvisko, dátum narodenia, adresu bydliska a mailovú adresu(u hráčov, ktorí nedovŕšili 18 rok veku mailovú adresu zákonného zástupcu) Rovnako je potrebné uviesť  či ste registrovaný v nejakom klube.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na adrese msksneznica@gmail.com, alebo osobne počas tréningov nášho klubu. Môžete sa tiež hlásiť u Martina Horváta, ktorý nám Váš záujem bude tlmočiť.

Neváhajte a čo najskôr sa prihláste.  Tešíme sa na Vás!

 

Výkonný výbor MŠK Snežnica

 

Pridaj komentár