ŠK Radoľa: MŠK Snežnica 4:1 (2:1), gól Snežnice – Michal Bajánek

V daždivom počasí boli v úvode zápasu aktívnejší domáci, ktorí sa po našom nedôslednom bránení a lopte za obranu ujali vedenia. Po góle sme sa zlepšili aj my a na ťažkom teréne sme hrali kombinačne. V 33. minúte sa nám podarilo vyrovnať keď z krídla cez päťku odcentroval prudko Minárik a na zadnej tyči sa presadil Bajánek. O pár minút však Radoľa opäť išla do vedenia po našom nedôraze v pokutovom území a hlavičke z blízkosti našej brány. Hráči namietali ofsaidové postavenie útočiaceho hráča, ale gól bol regulárny. V druhom polčase sme sa tlačili za vyrovnaním, hralo sa väčšinou na domácej polovici. Šancu na vyrovnanie sme mali ideálnu po faule na nášho hráča, avšak pokutový kop M. Kopasovi domáci brankár vyrazil na tyč . Rozhodcom však uniklo evidentné porušenie pravidiel zo strany gólmana, ktorí pred zahatím kopu vystúpil pred bránkovú čiaru. Inak výborne rozhodujúci rozhodcovia však nenašli odvahu na nariadenie opakovania pokutového kopu, nehráme však ligu majstrov,takže nemôžeme sa vyhovárať. Škoda, že sme nevyrovnali. Zápas sme si prehrali sami, lebo v závere sme zle pristúpili k domácim hráčom a na nákopy za obranu sme opäť nereagovali. My sme potom ešte nechali vyniknúť domáceho brankára po pekných strelách zo strednej vzdialenosti, skórovať sa nám však už nepodarilo. Domáci tak vyhrali zaslúžene, aj keď z herného pohľadu je prehra o tri góly pre nás krutá. Hralo sa slušne, bez kariet.

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671105/

video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671105/videozaznam/

Pridaj komentár