U-15, Slávia Staškov: MŠK Snežnica 2:0, U-13, MŠK Snežnica:Polom Raková 4:0, Tatran Turzovka:MŠK Snežnica 4:2

U-15, 9.10.2014-Slávia Staškov: MŠK Snežnica 2:0(1:0), zostava: Prášek,  Ukropová, Ukrop,Horvát, S. Minárik(Kopas),Kmecz, Muzika, Mravec, T. Moravec, Pavol Labuda, Filip Jančula,tréner M. Ukrop

V dohrávanom zápase sme mali opäť obrovské problémy s poskladaním zostavy, keď až traja hráči základnej zostavy nemohli nastúpiť pre vysoké teploty(Paperňák, Kukučík,Lazar),chýbal tiež M. Čižmárik pre úraz. Príležitosť tak dostali náhradníci a chlapci z mladších žiakov. Do zápasu sme vstúpili veľmi zle a hneď prakticky z prvého útoku sme inkasovali. Úvod patril domácim, ktorý hrali na našej polovici. Zdalo sa, že to bude tentokrát debakel. Chlapci sa však zomkli a postupne sa osmelili aj smerom dopredu, kde hrozil najmä Kmecz a po rohu tyč nastrelil Labuda. V druhom polčase mali domáci územnú prevahu, ale výborne chytajúceho Práška nemohli prekonať. Potom sme sa k slovu dostali opäť my. Krásne prieniky zaznamenal Kmecz, ktorý sa v jednom prípade dostal až pred bránu, zakončenie však nebolo úspešné. V závere sme dopredu vysunuli Filipa Horváta, ktorý dovtedy musel pre absenciu stopérov zaisťovať zadné pozície a domáci sa zrazu začali báť  o výsledok. V týchto fázach bolo  vyrovnanie na vlásku. Po krásnej individuálnej akcii sa Horvát dostal až zoči voči domácemu brankárovi, ale okrem brankára tesne obstrelil aj domácu bránu. Po centri Ukropa sa snažil hlavou presadiť Muzika a  problémy domácim spôsobovali aj Kmecz so striedajúcim Kopasom. Vyrovnať sa nám však nepodarilo, naopak v nadstavenom čase sa domáci strelou z diaľky presadili aj druhýkrát. Staškov si víťazstvo za celo zápasovú prevahu zaslúžil, ale k remíze sme mali veľmi blízko. Ak by sme mali k dispozícii čo i len dvoch z chýbajúcich hráčov, určite by sme bodovali.

 

U-13,10.10.2014, MŠK Snežnica:Polom Raková 4:0, góly- Mravec, Jančula, A.Ćižmárik, Beňadik,zostava: Šmehýl,  L. Moravec,  T. Moravec,Štefanatný, Pet. Labuda,T. Minárik,  Pav. Labuda, Beňadik, Kopas, A. Čižmárik, Jančula, Duban,Mravec,tréner  P.Labuda,

V dohrávanom zápase nastúpili proti sebe fyzicky vyrovnané mužstvá. Mali sme celo zápasovú prevahu, ktorú sa nám podarilo premeniť aj v góly, ale hostia sa tiež snažili, čo im slúži ku cti.

U-13,12.10.2014,Tatran Turzovka: MŠK Snežnica 4:2, góly- Mravec, Beňadik, zostava: Šmehýl,  L. Moravec,  T. Moravec,Štefanatný, Pet. Labuda,T. Minárik,  Pav. Labuda, Beňadik, Kopas, A. Čižmárik, Duban, Mravec,tréner P. Smieško,asisten  P.Labuda,

Proti fyzicky veľmi disponovanému súperovi sme odohrali dva odlišné polčasy. Ujali sme sa vedenia, domáci potom vyrovnali. V druhom polčase sme potom opäť viedli, ale potom domáci tromi gólmi otočili priebeh zápasu. Góly, ktoré sme dostali boli z pohľadu domácich veľmi šťastné, ale aj tie vo futbale padajú. Nám sa už nepodarilo vyrovnať. Hráči začali hrať individuálne a postupne sme odpadli aj fyzicky. V Turzovke sme teda nakoniec prehrali.

 

Pridaj komentár