4.10.2014,U-15, MŠK Snežnica:Slovan Klokočov 2:2(1:2), U-13, Javorník Makov: MŠK Snežnica 4:2(1:0)

U-15, MŠK Snežnica:Slovan Klokočov 2:2(1:2),góly Horvát, Muzika, zostava: Prášek,Kukučík,  Ukropová, Ukrop,Horvát, Paperňák,S. Minárik,Kmecz, Muzika, Lazar, T. Moravec,tréner M. Ukrop

Už v týždni sme vedeli, že v sobotu budú obrovské problémy s poskladaním zostavy, pretože viacerí hráči avizovali, že na zápas nemôžu nastúpiť  z rôznych dôvodov. Mladším žiakom, ktorí hrali svoj zápas tiež v sobotu v Makove sme do zostavy nechceli zasahovať. Nakoniec sme nastúpili presne jedenásti. Príležitosť dostali aj náhradníci. Hostí prišlo 18  a mali neuveriteľnú výškovú prevahu. Do zápasu sme vstúpili veľmi zle a po vlastnom góle v úvode sme dostali hneď   aj ďalší gól a v 5. minúte sme už prehrávali 0:2. Na vývoj stretnutia sme hneď zareagovali zmenami v rozostavení, čo sa ukázalo ako rozhodujúce pre  ďalší priebeh zápasu. Do polčasu znížil tradičný strelec MŠK Filip Horvát. Do druhého polčasu sme vstupovali s nádejou na dobrý výsledok, ale v úvode druhej časti hry boli aktívnejší hostia. V tejto fáze stretnutia nás podržal výborný Prášek v našej bráne. Jeden krát nás zachránila aj tyč. Potom sa hra opäť vyrovnala a postupne sme boli lepším a aktívnejším mužstvom . Do útoku sa vysunul Kukučík, ktorý zamestnával viacerých hráčov hostí. Ešte predtým po centri Ukropa z pravej strany Filip Horvát triafal z prvej tesne vedľa brány. Potom po veľkej chybe hosťujúceho brankára bol v  pokutovom území faulovaný Ukrop. Zodpovednosť na seba zobral kapitán nášho mužstva Majo Muzika, ktorý sa z bieleho bodu nemýlil a 15. minút pred koncom vyrovnal stav stretnutia. Nakoniec sme siahali aj na 3 body, ale zápas skončil spravodlivou remízou, ktorú vzhľadom k viacerým absenciám v našej zostave berieme. Ďakujeme chalamom, ktorí prišli na zápas a bojovali aj za nepriaznivého stavu. Poďakovanie tiež patrí Zdenovi Kopasovi za bohaté pozápasové občerstvenie a jeho príspevok na vlajku.

 

U-13, Javorník Makov: MŠK Snežnica 4:2(1:0), góly- Kopas 2,zostava: Šmehýl,  L. Moravec,  Štefanatný, Pet. Labuda,T. Minárik,  Pav. Labuda, Beňadik, Kopas, A. Čižmárik, tréner P.Smieško,asistent P.Labuda,

Mladší žiaci cestovali na zápas do Makova s obavami o výsledok, pretože Makov v predchádzajúcom kole nastrieľal v Podvysokej 12 gólov. Makov nastúpil do zápasu so svojimi najlepšími hráčmi, my sme do zápasu postavili len prípravkárov- ročníky 2004 až 2006. Obavy sa nakoniec našťastie nepotvrdili a hoci domáci boli lepší, v prvom polčase sa presadili len jeden krát. Našim útočníkom sa len veľmi ťažko presadzovalo cez vyšších domácich zadákov. V druhom polčase strelil Makov aj ďalšie góly, my sme však zlepšili hru a postupne sme sa dvakrát presadili aj my. Obidva góly strelil náš najlepší strelec Michal Kopas. Na veľmi ťažkom teréne ihriska v Makove sme teda nesklamali. Domáci po zásluhe zvíťazili, ale bolo by zaujímavé nasadiť v niektorom z ďalších zápasov s Makovom, alebo aj so Staškovom našu zostavu poskladanú len z hráčov ročníkov 2002-2003, doplnenú najlepšími prípravkármi….. 🙂

Program mužstiev na týždeň od 6.10.2014  do 12.10.2014:

V najbližšom týždni starší žiaci odohrajú dohrávku IV. ligy v Staškove vo štvrtok 9.10. 2014. Zápas začína o 15.30 hod. Stretnutie v Snežnici je už o 13.50 hod. Tréning tento týždeň nemôže byť pre neodkladné povinnosti trénera.

Mladší žiaci majú nabitý program. Tréning bude v stredu o 17.00 hod. V piatok 10.10. o 16.00 hod. je na programe dohrávka IV. ligy U-13 doma s Rakovou. Stretnutie na ihrisku o 15.15 hod. V nedeľu 12.10.2014 potom hráme od 10.00 hod. v Turzovke. Odchod zo Snežnice bude o 8.45 hod.

Pridaj komentár