pridané 27.1.2015-Tak ako každý rok , naše mužstvá sa zúčastnia aj tento rok  viacerých turnajov. Niektoré z nich bude organizovať aj náš klub….

V tomto roku sme si dali za cieľ opäť zorganizovať až 4 turnaje. Je to úloha náročná, ale s podporou našich členov nie nezvládnuteľná. Rozhodli sme sa, že každý turnaj bude pre inú kategóriu, tak, aby si okrem starších a mladších žiakov zahrala aj prípravka a tiež naši najmladší chlapci z mladšej prípravky, ktorí zväčša doposiaľ len trénovali a konfrontácia s rovesníkmi môže byť pre nich zážitkom a motiváciou do ďalšej práce.

Prvé dva turnaje budú turnaje halové a uskutočnia sa v športovej hale v Kysuckom Novom Meste pod  názvom “Snehuliak” tentokrát 2015. Dňa 8.marca 2015 v dopoludňajších hodinách rozohrajú svoje zápasy najmladší prípravkári kategórie U-8(rok narodenia 2007 a mladší). Turnaja sa zúčastní celkom 6 mužstiev.

V rovnaký deň v popoludňajších hodinách odohrajú svoj turnaj aj starší žiaci v kategórii U-15(rok narodenia 2000 a mladší). Na turnaji sa zúčastní 4 až 6 mužstiev. Počet v týchto dňoch dolaď ujeme. Účastníkov, hrací systém ako i časový plán oboch turnajov sa dozviete najneskôr začiatkom februára.

maskot a logo mšk snežnica upr

V máji resp.   júni pripravujeme ďalšie dva turnaje, ktoré sa už budú hrať vonku pod názvom “Snežnica cup“.  V tradičnom termíne, teda v polovici júna na ihrisku v Snežnici odohrajú turnaj mladší žiaci kategórie U -13( rok narodenia 2002 a mladší)

Najväčší turnaj pripravujeme pre vekovú kategóriu  U-10, resp. U-11(rok narodenia 2005,2004 a mladší) Na tomto turnaji by malo štartovať možno až 10, prípadne 12 mužstiev. Budeme sa snažiť, aby sa na ňom predstavili aj zahraničné mužstvá. Všetko je však len v štádiu plánovania, tak Vám zatiaľ nevieme povedať kedy a kde sa turnaj uskutoční. Všetky potrebné informácie sa ale včas dozviete.

CAM00570

Všetci naši hráči si teda zahrajú, niektorí aj na dvoch turnajoch. Na jednotlivých turnajoch prioritne budú hrať hráči koncových ročníkov, ktorí samozrejme budú doplnení mladšími hráčmi, keďže nedisponujeme takou základňou, aby sme turnaje hrali vždy len s tým ktorým ročníkom hráčov.

trofeje

Okrem turnajov , ktoré organizuje náš klub sa počas roka zúčastníme aj na ďalších turnajoch, na ktoré sa prihlásime, resp. budeme pozvaní. O týchto Vás budeme včas informovať. Zatiaľ môžeme prezradiť , že starší žiaci U-15 budú v sobotu 14.2.2015 štartovať na turnaji organizovanom ObFZ Kysúc. Turnaj sa hrá vo futbalovej aréne v Korni. O ostatných turnajoch Vás budeme včas informovať.

Pridaj komentár