Starší žiaci priviezli  3 body z Čierneho za prvé víťazstvo, dorastenci sa prebojovali na čelo tabuľky. Mladší žiaci a prípravkári sa síce snažili, na body to však nestačilo.

U-19

30.09.2018 ŠK Radoľa-MŠK Snežnica: FK Polom Raková 5:1 (4:1), góly- Tolnaj 3, Židek, Chlebek

V dôležitom zápase sme tradične prespali úvod zápasu a hostia šli v 4. minúte do vedenia. Postupne sme sa však rozohrali a od 15. minúty zápasu sme prebrali taktovku. Hrali sme dôrazne a v rozpätí od 22. minúty do 33. minúty sme strelili 4 góly. Prvý polčas sme dohrali vo veľkom štýle. Po polčase Tolnaj uzavrel hatrick a v závere sme aj so striedajúcimi hráčmi uhrali dôležité 3 body. Budúci týždeň nás čaká zápas o čelo tabuľky v Ćiernom.

P1030175

IMG_20180930_111821603

P1030185 IMG_20180930_111932419

U-15

29.09.2018 ŠK Čierne: MŚK Snežnica-ŠK Radoľa 1:2 (1:1), góly- Hrubý 2

Konečne sme sa dočkali. Starší žiaci prelomili kliatbu a V Čiernom poprvýkrát v sezóne vyhrali. Po 4 remízach sme teda zaznamenali plný bodový zisk, ktorý znamená posun v tabuľke na 10. miesto. Góly strelil tradičný strelec Daniel Hrubý, ale za bojovný výkon chválime celé mužstvo na čele s vynikajúcimi stopérmi.

U-13

29.09.2018 ŠK Čierne: MŚK Snežnica-ŠK Radoľa 10:2 (4:1), góly- Filip Višňák,Tobiáš Káčerík

Hralo sa na pomocnom ihrisku, ktoré nám nevyhovovalo rozmerovo. Hra bola založená na častých súbojoch, kde mali domáci fyzicky disponovaní hráči navrh, čo sa prejavilo aj na konečnom skóre.

U-11

Vo štvrtok sa naši najmenší predstavili na treťom tohtosezónnom turnaji,. Vycestovali sme do Krásna nad Kysucou a aj keď sme opäť ťahali za kratší koniec, chlapci aspoň bojovali.