Cez víkend dorastenci prišli o vedenie v súťaži……článok bude ešte doplnený

U-19

06.10.2018 ŚK Čierne: ŠK Radoľa-MŠK Snežnica 3:1 (2:0), gól- Chlebek

Vo veľmi dôležitom zápase nám chýbalo množstvo hráčov, ale tí čo nastúpili herne nesklamali. V úvode sme sa vyvarovali tradičným chybám a územnú prevahu domácich sme postupne eliminovali. Po rohu si k zadnej tyči zbehol Mravec, avšak z troch krokov nikým nekrytý hlavičkoval tesne vedľa brány. Domácim potom vyšli dve kontry a po loptách za obranu skórovali. Na druhej strane svoju šancu nepremenil Chlebek a samostatný nájazd nezakončil Mravec. Do druhej časti sme vstúpili aktívne a boli sme lepším mužstvom, doplatili sme však na mizernú efektivitu. Marek Chlebek v úniku nasmeroval svoju strelu krížom cez bránu a tá len tesne minula svoj cieľ. Nepremenil ani ďalšiu tutovku, ale potom dal predsalen gól z penalty po faule v pokutovom území. Vycítili sme šancu a čoraz viac sme sa tlačili pred bránu domácich, udrelo však na druhej strane keď Čierne zvýšilo vedenie po priamom kope po odrazenej lopte. Aj napriek tomu sme stále mohli skórovať. Ďalšiu hlavičku po rohu však nepretlačil za čiaru opäť Mravec. Chlebeka vychytal po samostatnom nájazde domáci gólman a brankára domácich neprekonal po chybnej rozohrávke Čierňancov svojou strelou ani Tarana. Čo dodať k zápasu. V prvom polčase bolo Ćierne mierne lepším mužstvom, v druhom polčase sme nepremenili veľa vyložených šancí a domáci dali gól z dvoch druhopolčasových striel na bránu. Na záver ešte krátky odkaz pre súperov. Pozor na Čierne, lebo tam sa hráva ešte stále na “čierno”!

IMG_20181006_134414484

U-15

07.10.2018 Slovan Podvysoká: MŠK Snežnica- ŠK Radoľa 2:1 (1:1), gól- Ovečka

Škoda, že sa nám nepodarilo bodovať. V úvode sme šli do vedenia Ovečkovým gólom, domáci do polčasu vyrovnali z pokutového kopu. V druhom polčase domáci strelili aj druhý gól a tak sme nenadviazali na víťazstvo z minulého týždňa.

U-13

07.10.2018 Slovan Podvysoká: MŠK Snežnica- ŠK Radoľa 6:3 (2:2), góly- Svystyak 2, Tomáš

Mladší žiaci začali výborne a dostali sa do dvojgólového vedenia, do polčasu však domáci vyrovnali a v druhom polčase postupne Podvysoká pridala aj ďalšie góly a vyhrala.

 

U-11

05.10.2018– turnaj v Snežnici

MŠK Snežnica : FK Lodno 0:3

MŠK Snežnica : FK Stará Bystrica 0:4

Opäť sa našim nedarilo…………….

 

Pridaj komentár