Pomaly vrcholí jesenná časť súťaží, naše mužstva hrali na ihriskách súperov, odkiaľ sme doviezli  spolu 7 bodov!

U-19

20.10.2018 OŠK Rudina: ŠK Radoľa-MŠK Snežnica 1:3 (1:1), góly- Chlebek 2x(11m), Marec

V derby zápase sme sa mohli ujať vedenia hneď z prvej akcie, ale Śimon Pastorek svoju vyloženú šancu nepremenil. Potom sa hralo v strede ihriska, domáci však boli postupne dôraznejší. Absencia našich stredových hráčov sa prejavila v našej hre, nefungovala nám záloha a viacerí hráči, ktorí hrali na nových postoch sa v zápase hľadali. Rudinu potom vychytal Ćáko a v dalšej šanci domáci netrafili bránu. Miernu prevahu premenili domáci vo vedúci gól, ktorý padol po našej zbytočnej strate na pravej strane obrany. Vyrovnať sme mohli po vyloženej šanci Śusteka, ale ani on nedal gól. Potom  Šustek vnikol po pravej strane do pokutového územia a po naivnom faule domáceho obrancu sa z bieleho bodu nemýlil Chlebek. Ešte do polčasu sme mohli ísť do vedenia, Mravec si obhodil obrancu, avšak zoči-voči domácemu gólmanovi minul bránu. Po polčasovej prestávke a zmenách v rozostavení sme nastúpili ako vymenení. Zrazu sme hrali presnejšie a rýchlejšie. Domácich sme dostali pod tlak a po centri z ľavej strany sa presadil aktívny Marec, ktorý nás dostal do vedenia. Potom práve Marca dosť nepríjemne stiahol v pokutovom území domáci hráč a Chlebek nás dostal do vedenia o dva góly. Domácich sme v týchto fázach moc do hry nepúšťali, postupne sa však hra vyrovnala a problémy nám začal robiť najmä domáci Beliančin. Akcie domácich však riešil spoľahlivý Čáko, alebo strely končili mimo našej brány.  Opäť sme začali hrať pasívnejšie, vzadu sme si sami komplikovali situáciu nedôraznými odkopmi. Zápas sme si navyše v jeho závere skomplikovali aj našou hlúposťou. Do potýčky s domácim hráčom  sa dostal Baliar, ktorému sekundoval aj Žídek a z pokojného a slušného zápasu sa stala kovbojka, ktorá absolútne nemá nič spoločné s mládežníckym športom, resp. so športom ako takým. Za správanie našich hráčov sme sa museli hanbiť……. Výsledkom boli 3 červené karty a presilovka domácich. Záver sme už našťastie uhrali a mohli sme sa tak tešiť z troch ťažko vybojovaných bodov, aj keď víťazstvo zatienil nepochopiteľní skrat…. Oslava troch bodov tak bola bez tradičného oslavného pokriku. V poslednom kole privítame budúcu nedeľu v Snežnici Korňu, bude to priamy súboj o čelo tabuľky.

IMG_20181020_135730538 IMG_20181020_140034473 IMG_20181020_141020718

U-15

20.10.2018 OFK Teplička nad Váhom: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 2:2 (1:1), góly- Hrubý,Martiška

Starší žiaci nastúpili proti mužstvu z hornej polovice tabuľky a opäť nesklamali. Hoci sme v úvode dostali gól, podarilo sa nám vyrovnať a s domácimi sme hrali vyrovnanú partiu. Aj v druhom polčase sme na vedenie domácich reagovali gólom a vezieme si ďalší cenný bod.V jesennej časti sme remízovali už v piatom zápase.

U-13

20.10.2018 OFK Teplička nad Váhom: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 0:2 (0:1), góly- Janík, Ragula

U-13 predvádza tiež výborné výkony. Chlapci sa zlepšujú a zlepšuje sa aj ich hra. Aj v Tepličke napriek zmenám na viacerých postoch zahrali chalani dobre.

Pridaj komentár