Prípravka MŠK Snežnica v sobotu 14.6.2014 štartovala na kvalitne obsadenom turnaji v Bytči.

Na turnaji nakoniec štartovalo 7 mužstiev. Nechýbala ani slovenská mládežnícka špička zastúpená mužstvami ŠK Slovan Bratislava a MŠK Źilina. Źilinčania podobne ako domáci klub nastúpili na turnaji s dvoma mužstvami.Naši chlapci mali do turnaja výborný vstup keď bez inkasovaného gólu porazili mužstvo FO Bytča oranžoví a MŠK Žilina  žltí. V týchto zápasoch sme jasne dominovali. V prvom zápase sa dokonca náš brankár nedostal ani do kontaktu s loptou. Potom nás čakalo dovtedy suverénne mužstvo a neskorší celkový víťaz turnaja ŠK Slovan Bratislava. Na tento zápas sme nastúpili koncentrovane. Chlapci do bodky plnili taktické pokyny a bojovali o každý centimeter ihriska. Podržal nás aj Marek Šmehýl v bráne. Trpezlivo sme čakali na svoju príležitosť. Najskôr sa v náznakoch šancí 2krát ocitol Peťo Labuda, to čo sa nepodarilo jemu dokončil Adam Ćižmárik, ktorý nás dostal do vedenia. Potom vysokým aktívnym pressingom sme získali niekoľko lôpt, šance M. Beňadika ako aj M. Kopasa však zostali nevyužité. Vedenie sme nakoniec nešťastne stratili v posledných sekundách zápasu, ale aj tak to bol z našej strany výborný výkon. Tento zápas nás stál veľa síl a aj preto sme ďalšie dva zápasy, ktoré na nás čakali ešte pred obednou prestávkou prehrali. Hralo sa systémom každý s každým. Prvé 4 mužstvá postupovali do super finále. Po obednom relaxe sme sa dobre pripravili na nášho posledného súpera – FK Púchov. Tohto súpera sme herne prevýšili a po zásluhe sme postúpili do bojov o celkové prvenstvo. Po 6 zápasoch sme mali na konte 3 víťazstvá, jednu remízu a dve prehry. Získali sme 10 bodov, teda rovnaký počet ako Slovan, čo je výborná vizitka. Na turnaji kraľovala Žilina, ktorej prvé mužstvo vyhralo všetkých 6 zápasov. Výborne sa darilo aj prvému mužstvu Bytče. V semifinále sme proti Źiline prehrali 3:0 a v našom poslednom vystúpení sme potom nestačili v boji o 3 miesto na domácich. V týchto zápasoch už nám chýbali sily, pretože žiaľ nedisponujeme takým širokým kádrom ako naši súperi a nie všetci hráči dosahujú rovnakú výkonnosť. Ťahúni mužstva už boli v závere turnaja veľmi unavení.    Vo finále potom predviedol Slovan lepší výkon ako Žilina a zaslúžene vyhral 2:0. Naši chlapci sa na turnaji nestratili, predviedli sme výborné výkony, ktoré viacerých milo prekvapili. Chlapci tak urobili opäť výbornú reklamu nielen nášmu klubu. ale aj obci  Snežnica. Najlepším naším hráčom bol na turnaji vyhlásený Pavol Labuda. Turnaj bol veľmi dobre zorganizovaní do najmenších detailov. Organizátorom ďakujeme za pozvanie a starostlivosť. Našim rodičom ďakujeme za podporu a zabezpečenie dopravy.

Zostava MŠK Snežnica na turnaji: Marek Šmehýl, Mikuláš Štefanatný, Pavol Labuda, Peter Labuda, Marko Beňadik, Michal Kopas, Tobiáš Minárik, Leo Moravec, Adam Čižmárik, Martin Belanec, tréner : Pavol Labuda, vedúci mužstva : Mgr. Marián Ukrop

pripravka na turnaji v Bytči 14.6.14
MŠK Snežnica spolu s domácim mužstvom FO Bytča

 

NáSTUP MUžSTIAV
MŠK Snežnica v spoločnosti mužstiev ŠK Slovan Bratislava a MŠK Źilina

gól Slovanu Bratislava
Gól A. Čižmárika do siete Slovana

vyhodnotenie
Slávnostné vyhodnotenie

Výsledky nášho mužstva:

MŠK Snežnica-FO Bytča oranžoví 3:0, góly Beňadik, Kopas, Pav. Labuda

MŠK Snežnica-MŠK Žilina žltí 3:0, góly Kopas 2, Beňadik

ŠK Slovan Bratislava-MŠK Snežnica 1:1, gól Čižmárik

MŠK Žilina zelení-MŠK Snežnica 2:0

FO Bytča červení-MŠK Snežnica 3:0

MŠK Snežnica- FK Púchov 2:0, góly Beňadik 2

semifinále:

MŠK Žilina zelení-MŠK Snežnica 3:0

o 3. miesto

FO Bytča červení-MŠK Snežnica 6:2, góly Kopas, Pav. Labuda

Poradie:

1. ŠK Slovan Bratislava, 2. MŠK Žilina zelení, 3. FO Bytča červení, 4. MŠK Snežnica, 5. FK Púchov, 6. MŠK Źilina žltí, 7. FO Bytča oranžoví

 

Pridaj komentár