pridané 9.1.2015

Náš klub sa postupne rozrastá. Snažíme sa využívať každú možnosť na financovanie našich zverencov. V týchto dňoch sme sa zapojili do nového projektu. Máte opäť ďalšiu možnosť ako nás podporiť, pričom nemusíte platiť nič navyše. Viac sa dozviete v tomto článku.

V súčasnosti čoraz viac ľudí využíva na nákupy  internetové obchody. Tento trend využili šikovní ľudia na vytvorenie projektu podpory rôznych neziskových organizácii. Do tohto projektu sa prihlásil aj náš klub MŠK Snežnica.

Ako to teda funguje?

Dobromat.sk umožňuje registrovaným občianskym združeniam, neziskovým organizáciám a nadáciám získavať finančné prostriedky z nákupov, ktoré sa realizujú cez internetové obchody. Pomoc poskytuje vďaka spolupráci s vyše 330 internetovými obchodmi.

Proces podpory funguje nasledovne:

Ktokoľvek, kto plánuje nákup na internete a zároveň by chcel podporiť neziskový sektor,navštívi pred nákupom stránku http://dobromat.sk  Na stránke si vyberie obchod, v ktorom chce nakúpiť a združenie, ktoré nákupom podporí Stránka ho presmeruje do vybraného internetového obchodu, kde nakúpi. Za toto sprostredkovanie nákupu vyplatí obchod Dobromatu províziu, ktorý ju následne pošle na účet vybraného združenia.

Dôležité je vedieť, že cena za nákup nie je nijakým spôsobom navýšená. Napriek tomu prispeje nakupujúci vybranému združeniu sumou vo výške niekoľkých % z nákupu.

Takže ak najbližšie budete niečo nakupovať cez internet, skúste najskôr kliknúť na dobromat.sk  a ak sa v jeho databáze nachádza obchod, v ktorom chcete nakupovať, vyberte si medzi príjmateľmi pomoci Mládežnícky športový klub Snežnica. Vašim nákupom nás podporíte. Na konci roka Vás samozrejme budeme informovať  koľko finančných prostriedkov takto získame. My si vážime každé jedno euro a vopred Vám  ďakujeme za Vašu podporu.

Na zjednodušenie prístupu pred nákupom kliknite na tento odkaz: http://dobromat.sk/podporim/msk-sneznica 

Tím MŚK Snežnica

 

 

 

Pridaj komentár