pridané 5.1.2016
Začal rok 2016 a my sa pomaly zobúdzame zo zimného spánku….. Na tréningy si ešte budete musieť počkať. Začnú na prelome mesiacov január-február. Súťaže začínajú až začiatkom apríla, takže máme dosť času. Nakoľko máme veľa hráčov rôznych vekových kategórii a možnosti telocvične sú obmedzené, v týchto dňoch sa snažíme zosúladiť termíny tréningov, tak aby to vyhovovalo takmer každému.
Plánujeme zorganizovať tiež tradičné halové turnaje pod názvom “Snehuliak” . Miesto a termíny sa včas dozviete. Turnaje by sme mali zorganizovať pre dve vekové kategórie.
Mužstvo dorastu sme prihlásili na halový turnaj organizovaný ObFZ Kysúc, ktorý sa odohrá v Čadci, v hale Pratex dňa 23.1.2016.
Viac informácii o zimnej príprave ako aj o halových turnajoch sa dozviete v polovici januára.
javorku2

Pridaj komentár