Remíza v poslednom zápase sezóny nám nestačila na končené druhé miesto. S Klokočovom sme odohrali vyrovnaný zápas.

sobota 18.06.2022 MŠK Snežnica: Slovan Klokočov 1:1 (0:1), gól- J. Kopas

Zápas v štatistike:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/565306/

V horúcom počasí sa hral vyrovnaný zápas, v ktorom hostia mali v prvom polčase miernu prevahu. V druhom polčase pridalo aj naše mužstvo. Podarilo sa nám však len vyrovnať. V 89. minúte Michal Bajánek triafal brvno hosťujúcej brány. V tabuľke sme tak skončili na 3. mieste. Po zápase mal náš útočník Janko Fritz zdravotné problémy, ktoré musela riešiť až rýchla záchranná služba. Janka na diaľku podporujeme.

Po poslednom hvizde sezóny sa mužstvo dozvedelo, že tréner Mário Škorupa v Snežnici končí.

Máriovi ďakujeme za poctivú trojročnú prácu. Bude nám chýbať……. Pomohol nám vybudovať mužstvo dospelých, na čo nikdy nezabudneme. V novom pôsobisku želáme, teraz už nášmu bývalému trénerovi veľa úspechov.

Mário ďakujeme!!!

Zohratá trénerská dvojica: Peter Smieško a Mário Škorupa….
Rozlúčka s trénerom a sezónou bola výborná

Pridaj komentár