V nedeľu 21.03.2021 nás vo veku nedožitých 74 rokov navždy opustil bývalý dlhoročný starosta obce Snežnica Ján Pokrivka, ktorý prehral dlhý a ťažký boj so zákerným vírusom .

Ján Pokrivka viedol našu obec nepretržite od roku 1990 až do volieb 2014. Počas svojho pôsobenia urobil kus dobrej roboty a realizoval množstvo projektov, ktoré z obce Snežnica urobili jednu z najmodernejších dedín na Kysuciach, ale i v širokom okolí.

Z pohľadu športu nám bol ako starosta vždy nápomocný. Vybudoval na ihrisku budovu so šatňami a sociálnym zariadením, oddychový altánok a ďalšie zázemie. Každoročne obec aj finančne podporovala šport v Snežnici. Obec Snežnica počas starostovania Jána Pokrivku zrekonštruovala aj telocvičňu ZŠ, kde sa okrem iného položila nová drevená palubovka. V roku 2012 bolo z prostriedkov obce postavené multifunkčné ihrisko s umelou trávou a umelým osvetlením.

Ján Pokrivka bol aj verný fanúšik snežnického futbalu a len málokedy chýbal na našich domácich zápasoch. Na ihrisku bola vždy okolo neho silná partia a nejeden raz zostal s nami oslavovať aj naše víťazstvá.

V každom z nás zostanú navždy v spomienkach spoločné chvíle a zážitky, ktoré sme s našim ex starostom prežili.

Touto cestou vyslovujeme úprimnú sústrasť manželke, deťom a celej rodine, myslíme na Vás.

Pán starosta nikdy na Vás nezabudneme, odpočívajte v pokoji!………..

ĎAKUJEME ZA VŠETKO!!!

Pridaj komentár