MŠK Snežnica: TJ Kysučan Ochodnica 1:8 (0:3), gól Snežnice- J. Kopas. V prvom zápase novej sezóny sme zaplatili nováčikovskú daň….

Pred zápasom sme mali problémy so zložením mužstva, chýbali viacerí hráči, vrátane brankárskej dvojice Kubík, Čáko. V bráne tak mal premiéru mladučký Aďo Caltík, ktorý si svoje miesto zastal, avšak mužstvo mu vôbec nepomohlo. V slušnom zápase od začiatku diktovala tempo Ochodnica, ktorá šla do vedenia. Po úvode sme sa v poli viac odvážili a dostali sme sa na dostrel hosťujúcej brány, finálna fáza nám však viazla. Hostia hrali efektívne a dokonale využili deň otvorených dverí v našej obrane. Kopili sme chybu za chybou, nepristupovali sme k hráčom, v obrannej hre sme hrali bez dôrazu, čo súper trestal aj po prestávke. Tak slabo sme vzadu ešte nikdy nehrali. Čestný gól nášho mužstva dal Jakub Kopas po kolmici Turského. Nakoniec sme dostali debakel,ale za predvedenú hru a najmä za prístup k predzápasovým a zápasovým povinnostiam sme si takúto facku zaslúžili. Treba veriť, že do ďalších zápasov sa poučíme.

štatistiky zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671101/

video zo zápasu:

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/obfz-kysuc/zapas/671101/videozaznam/

foto zo zápasu:

Pridaj komentár