pridané  28.7.2015, Po mesiaci bez futbalu čoskoro začne príprava na sezónu 2015/2016!

Začiatkom júla sme sa všetci rozišli na letné prázdniny. Júl už máme takmer za sebou a je na čase, aby sme začali prípravu na novú sezónu.

Tréningy začnú v prvom augustovom týždni. V novej sezóne nám pribudlo ďalšie mužstvo- dorast U-19, takže je logické, že časy tréningov  sme upravili, aby sme si navzájom neprekážali.

V novej sezóne budú mužstvá dorastu U-19 a starších žiakov U-15 trénovať v utorok a štvrtok. Mužstvá prípraviekU-8, U-11 a mladších žiakov U-13 budú trénovať v stredu a  piatok.

Dorast a starší žiaci absolvujú prvý tréning vo štvrtok 6. augusta od 18.00 hod.

Prípravkári a mladší žiaci sa poprvýkrát v novej sezóne stretnú v piatok 7. augusta o 17.30 hod.

Súťaže našich mužstiev začnú počas posledného augustového víkendu, 29.8., resp. 30.8.2015.

Takže koniec leňošeniu, začína sa príprava!