Nadačný fond Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis podporí náš projekt v programe “Región športuje 2014″……..

Náš klub sa prihlásil do grantového projektu Región športuje 2014. V programe sme sa uchádzali o podporu pri organizovaní žiackych futbalových turnajov pod názvom Snežnica cup 2014.  Ako už určite viete prvý zo série turnajov sa úspešne uskutočnil už 8.5.2014, pričom tento turnaj bol financovaný našim klubom. Zostávajúce dva turnaje, ktoré organizujeme 1.6.2014 budú podporené aj Nadačným fondom Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis.

kia logo orig.

pontis_logo_sk_na stranku

 

Nadačný fond Kia Motors Slovakia v Nadácii Pontis v programe „Región športuje 2014“ prerozdelí finančné prostriedky vo výške 55 000 EUR. Do programu prišlo spolu 65 žiadostí, hodnotiaca komisia rozhodla o podpore 24 projektov.
Výška udeleného grantu pre Náš projekt je 1 789,30 EUR. Značná časť poskytnutých financií bude použitá na kúpu odľahčených futbalových prenosných brán so sieťami, ktoré spĺňajú bezpečnostné požiadavky a budú môcť s nimi manipulovať aj naši mladí hráči. Toto umožní v budúcnosti rozšíriť turnaje, ktoré pravidelne organizujeme a podstatne sa zlepšia aj tréningové podmienky našich mužstiev. Časť peňazí použijeme na kúpu trofejí pre mužstvá, ktoré sa zúčastnia turnajov a rovnako na občerstvenie pre mužstvá.

Sme šťastní, že sme s našim projektom uspeli, teraz sa musíme pustiť do práce, tak aby sme splnili všetky podmienky podpory a aby sme do začiatku turnajov pripravili všetko potrebné.

Taktiež Vám môžme oznámiť ďalšiu radostnú novinku, a to, že práve v týchto dňoch pribudnú do výstroje nášho klubu ďalšie dve nové sady značkových dresov pre žiacke mužstvá a pre prípravkárov. Za kúpu týchto dresov ďakujeme našim sponzorom.

 

 

Pridaj komentár