Spoločnému družstvu mládeže- dorastencom ŠK Radoľa-MŠK Snežnica sa podarilo potvrdiť na druhý pokus postup do vyššej súťaže keď v piatkovej dohrávke remizovali v Korni 1:1.

To čo sa nám nepodarilo minulý týždeň v Lodne, vyšlo na druhýkrát v Korni. Domáci šli do vedenia  aj napriek tomu, že sme v prvom polčase boli lepším mužstvom. Nepremieňali sme šance. Domácich držal nad vodou brankár, ktorý predviedol niekoľko pekných zákrokov.  Na strelu Mira Mravca do vynkla však bol aj on prikrátky. Do šatne sa šlo za nerozhodného stavu.

V druhom  polčase sa hralo viac v strede ihriska. Do zakončenia sme sa moc nedostali. Domáci chceli zvíťaziť a dvakrát nám nebezpečne podkúrili, našťastie gól sme nedostali a keď sme sa pred koncom dozvedeli výsledok súbežne hraného zápasu , v ktorom Lodno prehralo v Čiernom, mohli sme sa tešiť z istoty postupu. Cesta autobusom bola síce dlhá, ale veselá. Chalani si zaspievali a na námestí v Snežnici sa ozývali víťazné chorály a striekalo šampanské. Oslavy potom pokračovali aj v Radoli a dúfame, že všetci oslavovali vo všetkej slušnosti, adekvátne svojmu veku:)…….

IMG_20190607_173956691 IMG_20190607_174219414_HDR IMG_20190607_200028439

 

Pridaj komentár