Cez víkend so striedavými výsledkami….

U-19

ŠK Radoľa-MŚK Snežnica : OŠK Rudina 4:1 (2:0), góly- M. Mravec 3,Š. Pastorek

Po horšom rozbehu sa dostala lopta na naše kopačky. Hrozili sme z viacerých akcií. Výborné šance si vypracoval Miro Mravec, brankár ho však vychytal a keď už bol prekonaný, obrana vykopla loptu z brány. Potom to Mirovi konečne vyšlo a dvakrát skóroval. Nebezpečne viackrát unikoil Marec , perfektnú akciu Tolnaj -Tichý zakončil lobom Maxo, trafil však konštrukciu brány. V druhom polčase prestrelil prudko hosťujúceho brankára Śimon Pastorek. Nebezpečne zakončoval Vároš a viackrát zakončoval Tichý, ale tentoraz nemal šťastie a gól nestrelil. Hostia ohrozili Ćáka najmä strelami z diaľky, jedenkrát strelu vytlačil na brvno a druhýkrat náš gólman  predviedol tiež  krásny zákrok. Na druhej strane sa po nádhernej individuálnej akcii opäť presadil Mravec a zkompletizoval hatrick. Na ihrisko sa dostali postupne až piati hráči, ktorí hrávajú menej a aj keď mali aj oni šance, strelecky sme sa už nepresadili, hra trochu upadla. Hostia sa presadili až v poslednej minúte po rohu.  V dnešnom zápase sme hrali čo sme potrebovali, zahrali si viacerí hráči a cieľ- víťazstvo sme splnili. Najbližšiu sobotu nás čaká ťažký zápas na horúcej pôde v Korni. Na zápas organizujeme autobus. Tešíme sa na Vašu podporu.

P1030986 P1030987 P1030988 P1030989 P1040004U-15

MFK Bytča: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 2:1 (1:0), gól- Šurina

V Bytči sme v polčase prehrávali a hoci sa nám podarilo po zmene strán vyrovnať, domáci nakoniec zvíťazili o gól.

 

U-13

 

MFK Bytča: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 12:1 (5:0)

Chlapci opäť prehrali vysoko, ale výsledky v tejto kategórií nie sú až tak dôležité……..

 

 

Pridaj komentár