Po minulom víkende, kedy žiacke mužstvá vyhrali bez boja a dorast svoj zápas v Korni musel odložiť sa tento víkend umúdrilo počasie, a tak  od piatku do nedele opäť hrali všetky mužstvá od prípravky cez mladších a starších žiakov až po mužstvo dorastu. A herne aj bodovo sa nám darilo……

U-19

26.05.2019 ŠK Radoľa-MŠK Snežnica: Slovan Podvysoká 6:2 (5:1), góly-  Tichý 3, Kmecz, Mravec, Vároš

O víťazovi stretnutia bolo rozhodnuté po 13 minútach zápasu. Viedli sme už 4:0, potom sme pridali aj piaty gól. Hosťom slúži ku cti, že zápas nezabalili a bojovali až do konca. Škvrnou zápasu bolo prísne vylúčenie nášho   najlepšieho jarného  strelca Maxa Tichého, ktorý aj v tomto zápase dosiahol hatrick. Jeho faul posúdil rozhodca hneď na červenú kartu a tak nám minimálne v najbližšom zápase bude chýbať. Strelecké prekliatie konečne ukončil inak renomovaný strelec- Kubo Kmecz, ktorý prvým tohtosezónnym gólom dosiahol métu 100 strelených gólov v súťažných zápasoch. Dúfame, že teraz mu to opäť začne sypať…..

Kmecz

P1040030 P1040031

IMG_20190526_113428512IMG_20190526_120859716

U-15

25.05.2019 MŠK Snežnica-ŠK Radoľa: Slovan Podvysoká 4:2 (3:2), góly- Čižmárik 2, Moravec,Rudinec

Starší žiaci dobre zareagovali na vedúci gól hostí a do polčasu otočili na 3:1. Dvojgólové vedenie sme síce pred polčasom stratili, ale druhým gólom v zápase nás po obrátke ukľudnil Adam Ćižmárik. Víťazstvo je o to cennejšie, že nám chýbal najlepší strelec D. Hrubý a tiež prvý brankár J. Hromádka.

U-13

25.05.2019 MŠK Snežnica-ŠK Radoľa: Slovan Podvysoká 2:2 (0:1), góly-Kubaščík, Višňák

Aj mladší žiaci otáčali skóre po vedúcom góle hostí a boli blízko k plnému bodovému zisku, ale žiaľ o víťazstvo sme prišli v úplnom závere.

U-11

24.05.2019 – turnaj v Rudine

MŚK Snežnica: FK Lodno 2:3, góly- Tanuška, Caltík

MŠK Snežnica: OŠK Rudina 0:2

MŠK Snežnica: Slovan Ľadonhora Vadičov 2:1– Tanuška, Celtik

Ďalším turnajom pokračovala aj naša prípravka. Tentoraz sa hralo v Rudine. Po týždni sme opäť dosiahli aj víťazstvo. Tentoraz sa nám podarilo  poraziť rovesníkov z Vadičova. Škoda, že sme neudržali dvojgólové vedenie proti Lodnu. Výkony sa však viditeľne zlepšujú, čo je veľmi pozitívne.