pridané 18.5.2015, U-15, MŠK Snežnica: OŠK Rudina 4:1 (2:0), U-13,  MŠK Snežnica: FK Polom Raková 8:2(3:0), 

U-15, 16.5.2015-MŠK Snežnica :OŠK Rudina 4:1(2:0), góly-Kukučík 2,Lazar, Mravec zostava: Prášek,  Ukropová, Ukrop(Pav. Labuda),M. Čižmárik(Jančula),Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Mravec,  Lazar ,tréner  M. Ukrop

Po minulotýždňovom zápase sme chceli zlepšenú formu potvrdiť v zápase s Rudinou. Úvod však viac vyšiel hosťom ,ktorí mali loptu v držaní častejšie. Postupne sme sa však rozbehli a ovládli sme hru. Prvý gól dal po rohu hlavou Kukučík. Druhý pridal Lazar. Po obrátke si Kukučík zopakoval nábeh a opäť skóroval hlavou. Náš posledný gól padol po peknej kombinačnej akcii, na konci ktorej bol Mravec. Hostia boli za svoju snahu odmenení gólom v závere zápasu kedy sa presadila M. Piesecká.

U-13,17.5.2015,  MŠK Snežnica: FK Polom Raková 8:2 (3:0), góly- Lazar 3, A. Čižmárik 2, Hruška, Jančula, Mravec  zostava:Šmehýl, Bajánek, Jančula, Hruška, Lazar,Ukrop, Čižmárik, L. Moravec, T. Moravec, Belanec, Mravec

Keďže v nedeľu bolo v Snežnici prvé sväté prijímanie, viacerí hráči nemohli nastúpiť. Hrali sme teda v pozmenenej zostave. Skúsenosti našich hráčov sa v hre okamžite prejavili a bolo otázkou času kedy sa presadíme aj strelecky. Výborný výkon predviedla naša mladá obrana a najmladší chlapci dobre zapadli do hry. Svojimi výkonmi ukázali, že do budúcnosti sa máme na čo tešiť. Hostia herne nesklamali. Podali bojovný výkon. Celý zápas sa snažili. Hralo sa obojstranne korektne. Domáci strieľali góly po pekných akciách. Veľa šancí však zostalo nepremenených. V tomto smere vynikal  D. Ukrop, ktorý dvakrát triafal konštrukciu brány. Hostia boli za svoju snahu odmenení dvoma gólmi a ukázali, že v Rakovej sa o svoju budúcnosť tiež nemusia báť.

Pridaj komentár