pridané 11.5.2015, U-15, TJ Kysučan Ochodnica:MŠK Snežnica 0:3 (0:1), U-13, Slávia Staškov: MŠK Snežnica 3:2(1:0),

U-15, 10.5.2015-Kysučan Ochodnica:MŠK Snežnica 0:3(0:1), góly-Kukučík,Muzika, Kmecz,zostava: Prášek,  Ukropová, Pav. Labuda,M. Čižmárik ,Jančula,Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Mravec, striedali(Kopas, S. Minárik) tréner P. Smieško

Po piatkovej neúspešnej dohrávke vo Vysokej(prehra 0:5) sa naši chlapci zmobilizovali a odohrali dobrý zápas. Okrem gólov sme si vypracovali aj ďalšie šance. Triafali sme aj konštrukciu súperovej brány. Domáci dlho vzdorovali. Keď sa chystali aspoň vyrovnať, definitívu troch bodov nám zabezpečili góly Muziku a Kmecza zo záveru zápasu. Z Ochodnica si tak po zásluhe odnášame 3 body. Chlapcom ďakujeme za bojovnosť. Máme za sebou zápasy s mužstvami z hornej polovice tabuľky(okrem Staškova) a teraz nás čaká séria troch domácich zápasov v rade, takže dúfame, že v tabuľke sa posunieme vyššie.

U-13,9.5.2015, Slávia Staškov: MŠK Snežnica 3:2 (1:0), góly- Lazar 2,  zostava: Bajánek, Jančula, Hruška, Lazar,Šmehyl, Čižmárik, Labuda, L. Moravec, T. Moravec,Duban, Kopas, Pav. Labuda

So Staškovom sa našim mladým puškám túto sezónu nedarí, nezískali sme s týmto súperom ani bod a nepodarilo sa nám to ani v sobotu. V prvom polčase boli domáci lepší. Druhý polčas sme pridali aj my. V poslednej 10 minútovke sa roztrhlo vrece s gólmi. Dva krát sa podarilo vyrovnať Matúšovi Lazarovi, ktorý mal v tejto sezóne premiéru v mužstve mladších žiakov. Na bodový zisk to nestačilo, pretože v úplnom závere Staškov strhol víťazstvo na svoju stranu.