pridané 15.6.2015, U-15, FK Lodno:MŠK Snežnica 1:6 (0:1)

 

 

U-15, 14.6.2015– FK Lodno:MŠK Snežnica  1:6(0:1), góly Kmecz 4,  Lazar, Labuda Pav. (11m) -zostava: Prášek,  Ukropová, M. Čižmárik,Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Jančula,  Lazar , Ukrop ,striedali: Mravec, Pavol Labuda tréner  M. Ukrop

Zápas sme mali od začiatku pod kontrolou. V prvom polčase sme však dali len jeden gól aj keď sme mali ďalšie 3-4 vyložené šance. Hneď v úvode 2. polčasu sa nám podarilo skórovať druhý krát. Potom sme zahodili doslova aj nemožné. Nepremenili sme strely z bezprostrednej blízkosti ani samostatné nájazdy. Doslova to bol koncert nepremenených šancí. A tak zákonite udrelo na druhej strane a domáci strelili kontaktný gól.  Nádej na dobrý výsledok  sme im však vôbec nedali, lebo hneď o minútu najlepší hráč na ihrisku Kubo Kmecz  dosiahol hatrick. V záverečnej pätnásťminútovke sme už hrali doslova exibične, vymenili sme si veľké množstvo prihrávok a dali sme ešte 3 góly. Gólov, ale mohlo byť podstatne viac, lenže čo sme my v tomto zápase zahodili, to sa len tak nevidí. Celkovo sme skončili na peknom 5. mieste, čo je na nováčika súťaže výborné umiestnenie. Zápas v Lodne bol posledným v žiackej kategórii pre Maja Muziku, Maťa Kukučíka, Maťa Práška a Filipa Horváta. Chlapcom ďakujeme za výbornú hru a v dorasteneckom mužstve im prajeme veľa víťazstiev.

Pridaj komentár