Cez víkend pokračovali futbalové súťaže, v týždni do súťaže vstúpili aj prípravkári…………

U-19

08.09.2018– Kysučan Korňa: ŠK Radoľa-MŠK Snežnica 4:1 (2:0), gól- Chlebek

Do zápasu sme šli s cieľom priviezť 3 body. Domáci mali výborný vstup do zápasu a kým sme sa spamätali, prehrávali sme o 2 góly. Počas zápasu sme mali aj šance, s ich premieňaním to však bolo žalostné. V druhom polčase sme síce mali územnú prevahu, domáci však pridali ešte 2 góly a zaslúžene vyhrali, lebo podali bojovnejší výkon, čo žiaľ v sobotu na nás stačilo .

08.09.2018 -MŠK Snežnica-ŠK Radoľa: FK Rajec 1:2 (1:1), gól- Moravec-

Odohrali sme veľmi smolný zápas. Na vedúci gól hostí reagoval peknou individuálnou akciou Leo Moravec, ktorý vyrovnal na polčasových 1:1. V druhom polčase sme hostí nepúšťali do hry, po našej chybe však bol nútený gólman Janko Hromádka faulovať v pokutovom území hosťujúceho hráča a hostia sa z penalty ujali vedenia. O malú chvíľu sme mohli kopať penaltu aj my, rozhodca však vyhodnotil situáciu inak. Až do úplného záveru sme sa snažili o vyrovnanie, Rajčania však odolali. Chlapcom však treba poďakovať za dobrý výkon a nasadenie. Raz už to musia zlomiť.

U-13

08.09.2018– MŠK Snežnica-ŠK Radoľa: FK Rajec 3:1 (2:1), góly- Ragula 2, Kubaščík

Mladší žiaci ako jediní dokázali cez víkend bodovať. Po výbornom výkone po zásluhe zdolali svojich rovesníkov z Rajca. Rozdielovým hráčom bol Matej Ragula, ktorému sa v súťaži strelecky darí.

U-11

06.09.2018 FK Ľadonhora Vadičov: MŚK Snežnica 3:0 (turnajovo v Rudine)

06.09.2018 FK Lodno: MŚK Snežnica 2:0 (turnajovo v Rudine)

06.09.2018 OŠK Rudina:: MŚK Snežnica 3:0 (turnajovo v Rudine)

Naše najmladšie nádeje vstúpili do súťaže prípravok turnajom v Rudine. Hoci sme všetky svoje zápasy prehrali, za výkon sa vôbec nemusíme hanbiť. Vo všetkých zápasoch sme boli prinajmenšom vyrovnaným súperom. Nepremenili sme však neskutočné množstvo aj najvyloženejších šancí. Konštrukcia súperovej brány zazvonila xy krát. Gól by sme však nedali asi ani do rána :). Nevadí, šancu na reparát budeme mať už najbližšiu stredu kedy odohráme ďalšie zápasy na domácom turnaji, tentokrát s Krásnom nad Kysucou, Starou Bystricou a Rudinou. Všetkých Vás pozývame.

IMG-7ed234d5320ca873bbec03aafb9ee7ed-V IMG-c78704195e3e1a96d43e590f89f59520-V