Vo víkendových zápasoch sme strelili len jeden gól a svoje zápasy sme všetky tesne prehrali.

muži

Slovan Klokočov : MŠK Snežnica 2:0 (1:0)

Hoci cez víkend prebiehali v Snežnici hodové slávnosti, do Klokočova sa vybral podporiť naše mužstvo početný fanklub. Hralo sa na obnovenom ihrisku v Klokočove pred 150- timi divákmi. Domáci od začiatku využívali naplno výhodu domáceho trávnika. Na rozmerovo menšom ihrisku boli dôraznejší a častejšie ohrozovali našu bránu. Po jednej zo štandardiek sa Klokočov ujal vedenia. Oldo v bráne predviedol v prvom dejstve  ešte dva výborné zákroky. My sme ohrozili v prvom polčase domácich len symbolicky. Do druhej časti hry mali domáci tiež lepší štart , dvakrát nás opäť podržal brankár a Śevčík dokonca vykopával loptu z prázdnej brány. Na rozdiel dvoch gólov Klokočov odskočil po peknej kombinačnej akcii. Potom sme z futbalového umenia ukázali niečo aj my. Sláva Záňa však zoči voči vychytal v samostatnom nájazde domáci gólman a Záň sa nepresadil ani pri strielanom centri, keď z bezprostrednej blízkosti hlavou minul loptu. Nebezpečná bola tiež akcia Bajánka a  z priameho kopu neprekonal domáceho brankára opäť Záň. Domáci tak zápas doviedli do úspešného konca. Naši diváci si však nenechali prehrou pokaziť hodový víkend a dlhú cestu domov si skrátili v autobuse zábavou a spevom a tak to má byť…..

 

IMG_20190915_160138270 IMG_20190915_152400700

 

U-19

MŠK Snežnica: ŠK Čierne 0:1(0:0)

V dobrom zápase sme nestáli na pevných nohách v obrane. V prvom polčase si obidve mužstvá vypracovali množstvo vyložených šancí, gól však nepadol. Pred polčasom nevyužil výhodu pokutového kopu Mravec, ktorý bol predtým faulovaní a tento moment značne ovplyvnil ďalší priebeh zápasu. V druhom polčase Ćierne často hrozilo po rýchlych brejkoch. Náš brankár však odolával. My sme vpredu už neboli tak nebezpeční ako v prvom polčase.  Gólovku mal len Kmecz, avšak bol neúspešný. Ćierne šlo do vedenia desať minút pred koncom a tesné víťazstvo už hostia udržali až do konca. Hostia boli futbalovejší a výhru si zaslúžili. Škoda, že sme nezískali aspoň bod.

IMG_20190914_130805745(1) IMG_20190914_132140397

 

U-13

MŠK Snežnica: FK Čadca B 1:2 (0:2), gól- A. Pokrivková

V bojovnom zápase sa naši síce snažili, v prvom polčase však mali mierne navrch hostia a to najmä v ofenzíve. Do polčasu šla Ćadca do dvojgólového trháku. Po polčase sme znížili na rozdiel jedného gólu. V záverečnej časti sme už získali hernú prevahu, avšak nepodarilo sa nám vyrovnať ,aj keď sme boli k tomu blízko.

 

IMG-fdfea82901a4068de2fcd5de652dc256-V(1) IMG-a7f6c35d7846e65323aa7e336823f9b3-V(1)

 

Pridaj komentár