V nedeľu 21.2.2016 sme odohrali v športovej hale v Radoli dvojzápas s mužstvami ŠK Radoľa.

 

U-15 ŠK Radoľa : MŠK Snežnica 5:2, góly – Juraj Pokrivka, Mravec

Hralo sa na čas 3x 15 minút. V úvode zápasu sme boli aktívnejší, nepodarilo sa nám však streliť gól. Domáci šli v 1. tretine do vedenia, ktoré hneď v úvode druhej časti po našej chybe zvýšili. Potom sme dostali tretí gól. Znížiť sa nám podarilo náhodným gólom. Domáci však opäť odskočili. Neskôr dal konečne gól M. Mravec, ktorý nevyužil veľa šancí. V bráne nás podržal Ćáko. Vpredu sme sa však nevedeli presadiť. Viazla nám kombinácia a tiež technika hry, mali sme veľa nepresných prihrávok. Náš najlepší hráč Jakub Kmecz nebol zdravotne v poriadku, zápas nedohral, čo tiež určite ovplyvnilo našu hru. Domáci vyhrali zaslúžene. Naša hra bola sklamaním. Máme na čom pracovať.

 

U-11,12 ŠK Radoľa: MŠK Snežnica 1:13, góly: Pavol Labuda 5, Leo Moravec 2, T.Minárik 2, Duban, Pet. Labuda, Ćižmárik, vlastný

Úplne iný zápas videli diváci v športovej hale v Radoli v podaní našich mladších hráčov, ktorí dokonca ani nenastúpili v najsilnejšom zložení, ale svojich rovesníkov z Radole prevýšili po všetkých stránkach. Od začiatku sme boli aktívnejší. A postupne pribúdali aj góly v sieti domácich, ktorí sa síce snažili, ale kvalita bola jednoznačne na našej strane. Chlapci predviedli množstvo kombinačných akcii, pekné prihrávky boli striedané individuálnou technikou. Najlepším našim hráčom bol Pavol Labuda, ktorý strelil 5 gólov a bolo ho plné ihrisko, potešil však výkon všetkých chalanov.

Poďakovanie patrí aj domácim, ktorí zorganizovali tento dvojzápas.

 

u 15 v radoli

u11 v radoli

 

Pridaj komentár