pridané -15.2.2015 -V sobotu 14.2.2014 sa starší žiaci MŠK Snežnica zúčastnili halového turnaja o pohár predsedu ObFZ Kysúc vo futbalovej aréne v Korni.

 

Na turnaji sa zúčastnili mužstvá popredných klubov z celých Kysúc. Štrnásť účastníkov bolo rozdelených do dvoch 7 členných skupín. Naši hráči vstúpili do turnaja zápasmi so Starou Bystricou a Skalitým. Obidva zápasy boli vyrovnané, ale doplatili sme v nich na to, že v aréne v Korni sme štartovali prvýkrát. Nezvládli sme prechod z našej telocvične, kde trénujeme na menšej ploche na ihrisko s umelou trávou. Po adaptácii na nové prostredie sme ďalšie dva zápasy vyhrali. V posledných dvoch zápasoch sme s kvalitnými súpermi a neskoršími medailistami ťahali za kratší koniec, aj keď výsledky v nich boli vzhľadom k predvedenej hre až príliš kruté. V zápase o celkové 9. miesto sme potom vo vyrovnanom zápase porazili Kysucké Nové Mesto. Strelecky sa na turnaji presadili len dvaja naši hráči-Kmecz/5 gólov/ a Mravec/4 góly/. S vystúpením mužstva ako i s celkovým poradím sme nakoniec vcelku po zlom úvode spokojní, ale spokojnosť by bola väčšia, keby sme skončili o jedno,dve miesta vyššie.

Zostava MŠK Snežnica na turnaji: Muzika, Prášek, Kukučík, Horvát, Kmecz,Paperňák, Ukrop, Ukropová,Mravec, Jančula, tréner-M. Ukrop, asistent-M. Horvát

Výsledky MŠK Snežnica:

Snežnica- Stará Bystrica 1:3-gól Kmecz

Snežnica-Skalité 1:2, gól Kmecz

Snežnica-Klokočov 2:1, góly Kmecz, Mravec

Snežnica-Korňa 2:0, góly Kmecz 2

Snežnica-Čadca 1:6, gól Mravec

Snežnica- Turzovka 0:4

o 9. miesto MŚK Snežnica- MŠK Kysucké Nové Mesto 2:1, góly Mravec 2

Celkové poradie:

1. Krásno nad Kysucou

2. Turzovka

3. Čadca U-15

4.Makov

5. Podvysoká

6. Stará Bystrica

7.Raková

8.Skalité

9.MŠK Snežnica

10. Kysucké Nové Mesto

11. Čadca U-14

12. Korňa

13. Klokočov

14. Ćierne

Pridaj komentár