pridané 8.6.2015, U-15, Slovan Klokočov:MŠK Snežnica 0:3 (0:2), U-13,  MŠK Snežnica: Slovan Podvysoká 4:1 (1:0),

 

U-15, 7.6.2015– Slovan Klokočov:MŠK Snežnica  0:3(0:1), góly Kmecz, Jančula, Lazar -zostava: Prášek,  Ukropová, M. Čižmárik,Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Jančula,  Lazar , Ukrop ,striedali: Ján Pokrívka tréner  M. Ukrop

V horúcom počasí sme od začiatku boli futbalovejší. Akcie ťahal najmä aktívny Kmecz, ktorému krásnu spätnú prihrávku adresoval Jančula a parádnou strelou do šibenice sme sa ujali vedenia. Druhý gól pridal pohotový Jančula, ktorý premenil presný center Muziku. Hneď v úvode druhého polčasu vybojoval na krídle loptu Ukrop, odcentroval ju do vápna, kde presne namieril Lazar. Potom sme kontrolovali hru. Niektoré sľubné akcie sme však už nedotiahli. Domáci sa snažili s výsledkom niečo urobiť. Často strieľali aj z väčších vzdialeností. Väčšina striel ale smerovala mimo bránu. Nebezpečnejšie strely kryl spoľahlivý Prášek a dve streli skončili na brvne našej brány. Zápas sme zaslúžene dotiahli do víťazného konca.

U-13, 7.6.2015, MŠK Snežnica: Slovan Podvysoká 4:1 (1:0),   zostava:Šmehýl, Duban ,  Čižmárik, L. Moravec, T. Moravec, Pav. Labuda, Pet. Labuda, Ondrášek,Bajánek, Kopas,S. Minárik, T. Minárik,Belanec, tréner P. Smieško

V poslednom zápase sezóny sa naši mladší žiaci stretli v priamom súboji o celkové tretie miesto  s Podvysokou. Hoci nám stačila remíza, chlapci nič nenechali na náhodu a po dobrom výkone sme zvíťazili 4:1.

Pridaj komentár