Počas uplynulého víkendu naše mužstvá zažili pocit víťazstva aj prehry a jeden zápas skončil deľbou bodou. Prípravka mala cez víkend voľno.

U-19

16.09.2018-ŠK Radoľa-MŠK Snežnica: Slovan Podvysoká 6:1 (1:1), góly- Chlebek 4, Mravec 2

V prvom polčase sme síce mali nejaké tie šance, ale brankár hostí bol pozorný. Hostia si toho vypracovali podstatne viac. Naša obrana a brankár boli preťažení. Zákonite sme inkasovali prvý gól po krásnej strele z priameho kopu.  Vyrovnať sa nám podarilo ešte do polčasu, ale naša hra bola v prvej časti hry slabá a bez dôrazu. Súperovi sme nechávali až príliš veľa priestoru na rozohrávku. Cez polčas prišlo v šatni k umývaniu hláv, resp. bola to riadna sprcha od trénera a zrazu v druhom polčase šlo všetko lepšie. Našu vlajku vztýčil Mravec, ktorý nás dostal do vedenia po výbornej individuálnej akcii. Výborne zareagovalo celé mužstvo, strelecky bol disponovaný muž zápasu Chlebek, ktorý dal celkovo 4 góly. Sekundoval mu Mravec, ktorý pridal druhý gól a po faule na neho sme kopali aj pokutový kop a tak cca 15 minút pred koncom bolo o výsledku rozhodnutné. Otázka znie prečo sme nemohli hrať tak dobre celý zápas?……..

IMG_20180916_113925487 IMG_20180916_105916386 P1030158 P1030159

U-15

15.09.2018 FK Predmier: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 1:1 (1:0), gól- Hrubý

V Predmieri sme potrebovali v šesťbodovom zápase bodovať. Začali sme však s prílišným rešpektom a hralo sa skôr na našej polovici. Naša rozohrávka bola žalostná a tak sa všetky lopty vracali späť. Zbytočne sme faulovali, čím sme domácim ponúkali príležitosti na ohrozenie našej brány. Po jednom priamom kope náš brankár neudržal loptu a z dorážky sa Predmier ujal vedenia. Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, hra sa vyrovnala, čoraz častejšie sme sa tlačili pred súperovu bránu. Vzadu spoľahlivo fungovala obrana. V závere sme vysunuli na hrot Moravca a jeho dôraz robil Predmieru problémy. Po krásnej krížnej prihrávke sa potom k lopte  dostal Hrubý a bolo vyrovnané. Snažili sme sa ešte strhnúť víťazstvo na našu stranu, ale s remízou sme napokon spokojní.

P1030128 P1030135 P1030131 P1030142 P1030148

U-13

15.09.2018–  FK Predmier: MŠK Snežnica-ŠK Radoľa 7:1 (6:1), gól- Svystyak

Mladším žiakom sa v sobotu nedarilo podľa predstáv. Predviedli sme slabý výkon s množstvom individuálnych chýb. Ku cti slúži chalanom, že v druhom polčase sa nevzdávali a aspoň zastavili gólostroj domácich z prvého polčasu……