pridané 25.5.2015, U-15, MŠK Snežnica: Reamos Kysucký Lieskovec 7:0 (3:0), U-13, ŠK Javorník Makov:  MŠK Snežnica 1:2(1:1),

U-15, 24.5.2015-MŠK Snežnica :Reamos Kysucký Lieskovec 7:0(3:0), góly-Kmecz 2,,Lazar, Mravec, Muzika, Paperňák, Ukrop, zostava: Prášek,  Ukropová, Ukrop,M. Čižmárik,Horvát,Kukučík, Paperňák,Kmecz, Muzika, Mravec,  Lazar ,striedali: S. Minárik, T. Moravec, Pav. Labuda,tréner  M. Ukrop

V zápise sme síce figurovali ako hostia, avšak hralo sa na ihrisku v Snežnici, pretože poradie zápasov sme si v tejto sezóne vymenili.Do zápasu sme vstupovali s obavami, pretože fyzická prevaha hostí bola jednoznačná. Na druhej strane treba povedať, že hostia nastúpili na zápas s desiatimi hráčmi, bez možnosti striedania. Hralo sa na ťažkom rozmočenom teréne, s čím sa naši hráči dobre vyrovnali.  Od začiatku zápasu bola hra na našej strane. Vypracovali sme si veľa šancí, brankár hostí však počas celého zápasu predvádzal výborné zákroky. Postupne však do jeho siete pribúdali góly. Predviedli sme veľa krásnych kombinácii a početná divácka kulisa našu hru často odmenila potleskom. Keď v druhom polčase hosťom pre zranenie odstúpil ďalší hráč, hralo sa len na jednu bránu a bolo len otázkou akým skóre zápas skončí. Naši chlapci si schuti zahrali a v zápase dostali šancu aj mladší chlapci, ktorí taktiež ako striedajúci hráči nesklamali. Hostia si tiež zaslúžia uznanie za bojovnosť a za to, že sa nevzdávali aj keď situácia v ich klube nie je práve ružová.

U-13,23.5.2015,  ŠK Javorník Makov:MŠK Snežnica 1:2 (1:1), góly- Čižmárik, Lazar ,   zostava:Šmehýl, , Jančula, Hruška, Lazar,Ukrop, Čižmárik, L. Moravec, T. Moravec, Pav. Labuda, Pet. Labuda, Mravec, Kopas

U lídra súťaže a prakticky už celkového víťaza sme tentoraz nastúpili s troma hráčmi rok narodenia 2002. Chceli sme si to rozdať s týmto kvalitným súperom ako rovný s rovným, pretože predchádzajúce dva vzájomne zápasy sme hrali len s prípravkármi a pravdupovediac trocha sa nás dotkli komentáre našich výkonov na web stránke Makova. Od začiatku bolo zrejmé, že sa bude hrať výborný zápas. Obidve mužstvá hrali rýchlo a predvádzali veľa kombinačných akcií. Do zápasu sme predsa len vstúpili s väčšou aktivitou a lopta bola častejšie na našich kopačkách. Paradoxne sa však vedenia ujali domáci. Do polčasu sme vyrovnali gólom Ćižmárika. V druhom polčase sa hralo vyrovnané stretnutie. Nám sa podarilo strelecky presadiť po individuálnej akcii Lazara. V závere zápasu domáci pridali na aktivite, mali aj niekoľko nebezpečných akcií a striel. Víťazstvo sme však už udržali. Cenné na tomto víťazstve je najmä to, že počas celého zápasu hrali aj najmladší hráči ročníkov 2004 až 2006 a ani vtedy sme herne za domácimi nezaostávali. Chválime však hráčov obidvoch mužstiev za bojovný, ale korektný výkon a za hru, ktorá spĺňala najvyššie parametre. Makovčania nám najbližšie môžu prehru vrátiť 28.6.2015 na našom turnaji Snežnica cup 2015- U-13, na ktorý prijali pozvanie.

Pridaj komentár