U-19 Pokrok Stará Bystrica: MŠK Snežnica  8:0 (3:0)

U-15 Spartak Vysoká nad Kysucou : MŠK Snežnica  1:1 (1:0)

U-13 MŠK Snežnica : ŠK Javorník Makov 1:6 (1:1)

 

 

U-19 Pokrok Stará Bystrica: MŠK Snežnica  8:0 (3:0)

Zostava: Prášek, Muzika, F. Horvát,  Beňadik, M. Majtán, M. Horvát, L. Mravec, Chovanec,J. Majtán, Jaššo,Kukučík

V poslednom jarnom zápase naši dorastenci zavŕšili rozpačitú sezónu vysokou prehrou. Chýbala nám kvalita a tiež vôľa pobiť sa o lepší výsledok.

 

U-15 Spartak Vysoká nad Kysucou : MŠK Snežnica  1:1 (1:0), gól M. Mravec

Poprvýkrát v sezóne sme nenastúpili na zápas s plným počtom hráčov. Náhly výpadok dvoch hráčov, ktorí mali cestovať na zápas sme už neriešili doplnením z kádra mladších žiakov, ktorí hrali v rovnakom čase ako my.

V úvode zápasu bol náš súper, ktorý v porovnaní s jeseňou doplnil káder lepší. My sme sa chvíľu hľadali, ale potom sme dobre začali pristupovať k protihráčom a hra sa vyrovnala. Na nešťastie sme dostali gól po rohu. Potom sme začali hrať bez zábran. Náš najlepší strelec -Kubo Kmecz nastrelil tyč, Ďalšiu tutovku mu zlikvidoval obranca domácich, ktorý loptu vykopol z prázdnej brány. Nepresadil sa ani Lazar a po krásnej kombinácii dlho váhal so zakončením Minárik. Domáci nevyužili ešte jednu vyloženú šancu. Druhý polčas ani nebolo badať, že hráme o jedného hráča menej. Celé mužstvo príkladne bojovalo, len ten gól nie a nie prísť. Opäť nepochodil Matúš Lazar, ktorý sa rútil sám na domáceho brankára. Domáci gólman bol ústrednou postavou zápasu, keď nedovolil ďalšie dve tutovky premeniť Kmeczovi. Vychytal aj Mravca. Ďalšie pokusy smerovali tesne mimo bránu. Gól sa podarilo nakoniec streliť až Mravcovi, ktorý premenil pokutový kop po faule na Kmecza. Naši v závere ožili ešte viac, domáci pohrozili po dvoch rohoch. V úplnom závere zápasu v poslednej minúte vytlačil výbornú strelu mimo bránu skvelý domáci brankár Kmeczovi, ktorému naozaj nebolo súdené v zápase streliť gól. Bod nás síce teší, ale vzhľadom k veľkému počtu šancí by sme boli spokojný s tromi. Čaká nás anglický týždeň, keď po nedeľňajšom zápase v stredu hráme dohrávku doma s Ochodnicou a už v sobotu opäť doma privítame druhý tým tabuľky- Klokočov.

U-13 MŠK Snežnica : ŠK Javorník Makov 1:6 (1:1), gól Pet. Labuda

Šmehýl, L. Moravec, T.Moravec, Pet. Labuda, Hruška, Ondrášek,  Bajánek, Pav. Labuda, T.Minárik, Bohušík, Belanec

Mladší žiaci hostili suverénneho lídra súťaže z Makova, ktorý v doterajšom priebehu súťaže nestratil ani bod. Ak sme chceli pomýšľať na celkové druhé miesto, museli sme vyhrať. Do zápasu sme vôbec nevstúpili zle a ujali sme sa vedenia. Hostia však do polčasu vyrovnali. Naši chlapci po obrátke nehrali uvoľnene a slabo bránili, čo skúsený súper akým Makov je hneď aj využil. Dostali sme gól a potom sme sa úplne rozpadli, čo Makovčania využili v poslednej desaťminútovke zápasu na strelenie ďalších štyroch gólov. Získali tak pohodlné a zaslúžené víťazstvo. Náš výkon v druhom polčase bol sklamaním. V tabuľke IV. ligy tak skončíme na tretej priečke.

 

Fotogaléria zo zápasu U-15- Vysoká nad Kysucou : Snežnica

P1000732 P1000733 P1000734 P1000735 P1000736 P1000737 P1000738 P1000739 P1000740

 

Pridaj komentár