U-19 MŠK Snežnica: ŠK Javorník Makov 3:2 (2:2)

U-15 MŠK Snežnica: Kysučan Ochodnica 4:3 (3:1)

 

 

U-19 MŠK Snežnica: ŠK Javorník Makov 3:2 (2:2), góly- Mravec, P. Paperňák, Kmecz

Zostava: Voštenák, Ševčík (Minárik), Horvát, D. Paperňák,Ukrop (Pokrívka), Kmecz, Mravec, Záň, Kukučík, Muzika, P. Paperňák

tréner- Marián Ukrop

Do Snežnice zavítal suverén súťaže z Makova, ktorý v doterajšom priebehu nestratil ani bod. Do vedenia sme šli v úvode zápasu po kľučke Mravca, ktorý obišiel gólmana hostí. Hostia však odpovedali po dvoch minútach, keď obrana nepodržala nášho gólmana, ktorý najskôr vyrazil priamy kop aj následnú dorážku, na tretiu strelu však bol prikrátky. Potom nepochopiteľne čistým direktom päsťou do tváre zostrelil k zemi hosťujúci Baláž nič netušiaceho Ševčíka, ktorého zaliala krv a musel byť hneď vystriedaný. Následne sa chvíľu hralo v nervozite, emócie sa našťastie ukľudnili a hostia aj v početnom oslabení šli do vedenia, keď Voštenákovi prekvapivo odskočila lopta. Ešte pred prestávkou však krásny individuálny prienik premenil P. Paperňák. V druhom polčase chceli obidve mužstvá strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Pri strelách hostí bol však Voštenák pozorný. Naša obrana pracovala vynikajúco a najaktívnejšieho hráča hostí Kadíka sa nám podarilo eliminovať. Čoraz viac sme sa na dostrel hosťujúcej brány dostávali aj my. Tutovku nedal Minárik, ktorý asi z pol metrovej vzdialenosti prehlavičkoval bránu. Nepresne na zadnej tyči hlavičkoval aj Horvát. Gólu sme sa dočkali až v 81. minúte, kedy sa presadil Kmecz. Hostia sa v závere ešte snažili, ale cenné víťazstvo sme už nepustili z rúk.

IMG_20180519_143806094 IMG_20180519_140129004 IMG_20180519_155426478 IMG_20180519_155221064_LL

 

U-15 MŠK Snežnica: Kysučan Ochodnica 4:3 (3:1), góly- Čižmárik,Pagáč, Maráček, Bajánek

Zostava: Caltík, L. Moravec, T. Moravec,Ondrášek, Kolibáč, Pagáč, Čižmárik A.(Ševčík), Maráček,Šmehýl, Bajánek, Labuda

tréner- P. Smieško

V nedeľnom zápase chceli naši starší žiaci prerušiť smolnú sériu bez výhry a konečne zvíťaziť. Plány sa začali napĺňať už od úvodu zápasu. Skóre otvoril už v 3. minúte Ćižmárik. O dve minúty bolo už 2:0 po zásahu Pagáča. Hostia potom skorigovali, ale pred polčasom nám vrátil dvojgólové vedenie Maráček.  Po góle Bajánka sme v druhom polčase zvýšili na 4:1. Hostia však potom vyťažili zo svojej fyzickej prevahy dva góly a o víťazstvo sme sa museli strachovať až do záveru. Nakoniec sa nám to však podarilo a v tabuľke sme sa odlepili z jej dna. Chlapcom ďakujeme za bojovný výkon a gratulujeme k vytúženej výhre.

Pridaj komentár