U-19 OŠK Rudina: MŠK Snežnica 1:3, U-15 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 9:0, U-11 MŠK Snežnica: Slovan Rudinská 3:2, Tatran Krásno nad Kysucou: MŠK Snežnica 8:3

U-19 OŠK Rudina: MŠK Snežnica 1:3 (0:3), góly- P. Paperňák 2, Minárik

Zostava:  Voštenák, Ševčík,Čižmárik (Pokrívka), Minárik (Ukrop), Horvát, D. Paperňák,Kmecz, Mravec, Záň, Muzika, P. Paperňák

tréner- Marián Ukrop

V úvode zápasu boli iniciatívnejší domáci, do vyloženej šance sme ich však nepustili. Potom sme pridali. Pekné akcie predviedli Mravec a Kmecz, ale bez gólového efektu. Následne potiahol po krídle loptu aktívny Kmecz a skóre otvoril Minárik. Na 0:2 zvýšil strelou spoza 16-tky P. Paperňák a pred polčasom krásnu akciu zakončil presným lobom opäť Paperňák. V úvode 2. polčasu tutovku nepremenil Minárik, ktorý trafil len tyč odkrytej brány. Po individuálnej akcii Kmecza nasmeroval jeho spätnú prihrávku P. Paperňák len nad bránu. Viaceré sľubné akcie Mravca, Záňa a Kmecza sme nedotiahli. Na druhej strane sa predviedol Voštenák po nepríjemnej strele domácich a čistému gólu zabránil výborným obranným zákrokom Ševčík. Domáci skórovali 10 minút pred koncom zo skrumáže po štandardnej situácii. Z Rudiny si tak vezieme 3 body.

IMG_20180526_142936299 IMG_20180526_143031522 IMG_20180526_161920282

U-15 ŠK Čierne: MŠK Snežnica 9:0 (6:0)

Zostava: Caltík, L. Moravec, T. Moravec,Ondrášek,  Pagáč, Ševčík, Šmehýl, Bajánek, Labuda, Hrnko

tréner- P. Smieško

Nastúpili sme len desiati. Niektorí hráči, ktorí mali prísť svojich kamarátov nechali v štichu, čo je smutné. Proti lídrovi sme v horúcom počasí nemali najmenšiu šancu. Chlapci, ktorí nastúpili však bojovali, čo si zaslúži pochvalu.

U-11 MŠK Snežnica: Slovan Rudinská 3:2,- góly- Tomáš, Śugár, Pokrívka

U-11 Tatran Krásno nad Kysucou: MŠK Snežnica 8:3,- góly- Pokrívka 2, J. Labuda