U-15 Slávia Staškov: MŠK Snežnica 4:0(2:0)

U-13 MŠK Snežnica : Slovan Skalité 4:2 (2:1)

Zostava: Šmehýl, T. Kmecz, T. Moravec(L. Moravec),Pokrivka, Čižmárik, J. Kmecz, Pav. Labuda(Kopas),Mravec, Paperňák,Minárik, Lazar

Do zápasu sme nevstupovali ideálne. Chýbali nám 3 hráči zo základu.Ďalších hráčov sme na zápas doviezli priamo z trojdňového školského výletu. Paťa Čáka v bráne dobre zastúpil Marek Šmehýl, ktorý chytil niekoľko šancí súpera. Kubo Kmecz hral so zraneným kolenom, čo ovplyvnilo jeho hru. Staškov bol od začiatku zápasu lepším mužstvom a môžeme byť radi, že sme do 25. minúty dostali len jeden gól. Paradoxne keď sme sa ako tak vymanili z tlaku domácich a vpredu sme pohrozili aj my, nepodarilo sa nám vyrovnať, ale pred polčasom sme dostali druhý úder. V druhom polčase sme sa snažili streliť vytúžený stý gól v sezóne, ale naše akcie končili pred šestnástkou Staškova. Domáci ďalej hrali svoju hru, v závere sme už nevládali a tak Staškov zaslúžene zápas doviedol do víťazného konca. Chlapcom za celú sezónu ďakujeme za pekné výkony a vzornú reprezentáciu klubu. Podrobnejšie sa budeme venovať všetkým mužstvám v záverečnom hodnotení sezóny. P1000798 P1000803 P1000804 P1000805

U-13 MŠK Snežnica: Slovan Skalité 4:2 (2:1), góly Pav. Labuda, Pet. Labuda, Čižmárik, Ondrášek

Zostava: Čižmárik, Bajánek, Šmehýl, Duban, Pav. Labuda, Pet. Labuda, Ondrášek, Hruška, T. Moravec, L.Moravec, T. Minárik, Ševčík, Tomáš, Bohušík

V poslednom zápase sezóny dali tréneri príležitosť aj našim najmladším. V bráne dostal šancu Adam Čižmárik, ktorý milo prekvapil. Počas celého zápasu bola hra viac menej vyrovnaná, aj keď sme občas mali prevahu. V polčase sme boli v jednogólovom vedení. Po polčase naši športovo prerušili hru pri zranení jedného z hráčov hostí. Hostia sa však nezachovali moc športovo, loptu nám nevrátili a navyše z akcie po prerušenej hre nám dali vyrovnávajúci gól. Našich však tento moment nevykolajil a podarilo sa nám dať ešte dva góly. Obsadili sme tak tretie miesto, len tesne za Staškovom.